Ölüdeniz / Fethiye Tatili Turları Aktiviteleri

Ölüdeniz / Fethiye tatili turları aktiviteleri siz konuklarımızı eğlenceli turlar ile tatilinizi dolu dolu geçirmeniz için hazırlanmış tur  aktiviteleridir. Günübirlik aktivite turlarımızda, Ölüdeniz, Ovacık, Hisar önü, Fethiye, çalış bölgelerinden servisimiz vardır.
Fethiye yamaç paraşütü ile profesyonel uçuş eğitmenleri ile kuşlar gibi özgürce Babadağ zirvesinden uçabilirsiniz. Yada Ölüdeniz  yamaç paraşütü için, Fethiye uçuş firmalarından ve uçuş okulundan eğitim alıp yalnızda uçuş yapabilirsiniz.
Fethiye Jeep Safari turu ile Fethiye tatilinde Dünyaca ünlü Saklıkent kanyonunu gezebilir, Tlos antik şehrini ve Yakapark şelalesini, gizli kent şelalesini ziyaret edebilirsiniz.
Türkiye’nin en popüler safari turu olan Saklıkent Jeep Safari  ve Fethiye Jeep Safari tur deneyimini Fethiye tatili aktivitesi olarak mutlaka yapmalısınız.
Likya yolu yürüyüşü yapabilir, Babadağ yamaç paraşütü uçuş pisti zirvesine çıkabilir, Kayaköy de tarihi keşfedip, Gemiler koyunda masmavi sularda yüzebilirsiniz. Fethiye tatil turları içinde mutlaka yapılması gereken bir aktivitedir.
Atv safari turu, Kayaköy de macera ve adrenalin dolu bir gün için söz veriyor. Fethiye At turu ile çalış sahilinde denizde ata binebilir, çalış da gün batımı izleyebilirsiniz yada Kayaköy at turu ile Ormanda ve Tarihi Kayaköy sokaklarında at turu yaparak sıra dışı bir gün yaşayabilirsiniz.
Tüplü dalış turu ile Akdeniz’in masmavi sularını ve ilginç denizaltı canlılarını keşfedin.
Fethiye – Dalaman çayında Rafting aktivitesini profesyonel ekibimizle adrenalin dolu rafting heyecanı yaşayın.

1500 ₺

Dalaman Çayı Rafting

TUR DETAY-REZERVASYON
1000 ₺

Çalış At Turu (Plaj At Turu)

TUR DETAY-REZERVASYON
1500 ₺

Ölüdeniz Özel Tüplü Dalış

TUR DETAY-REZERVASYON
4850 ₺

Fethiye Yamaç Paraşütü

TUR DETAY-REZERVASYON
1000 ₺

Fethiye Jeep Safari

TUR DETAY-REZERVASYON
3000 ₺

Fethiye – Ölüdeniz Balık Turu

TUR DETAY-REZERVASYON
Fiyat Sor

Fethiye Zipline

TUR DETAY-REZERVASYON
Fiyat Sor

Deniz Kayağı - Ölüdeniz

TUR DETAY - REZERVASYON