from 0 ₺
Talep

Ölüdeniz Korsan Tekne Turu

ÖLÜDENİZ
Not Rated
Süre

8 Saat

Cancellation

No Cancellation

Kişi Kontenjan

Sınırsız

Dil

___

Genel Bilgi

Ölüdeniz Korsan Tekne Turu

Ölüdeniz Korsan Tekne Turu (Kelebekler Vadisi tekne turu). Ölüdeniz’ in masmavi sularını kelebekler vadisi rotasına doğru siyah yelken açarak keşfetmeye ne dersiniz ? Dünyaca ünlü  Ölüdeniz sahilinden hareket eden korsan teknemiz ilk molayı mavi mağara da vermektedir. Sırasıyla; kelebekler vadisi, Nicolas adası, akvaryum koyu, soğuk su, deve plajını ziyaret ediyor.

Her durakta ortalama 45 dk. yüzme molası verilmektedir. Öğle yemeğinde siz misafirlerimize mangalda tavuk ve balık seçenekli olarak, ana yemeğin yanında da makarna ve salata çeşitleri sunulmaktadır. Teknemiz 2 katlı olup, 3 direkli korsan seyir terası ve 4 adet tuvalet mevcuttur.

Eğlenceli korsan teknesi siz konuklarımıza köpük partisi ve animasyonlarla eğlendirerek, Fethiye tatilinizin daha unutulmaz olmasını düşlüyor, görevimizin sizi mutlu etmek olduğunu unutmuyoruz. Ayrıca misafirlerimizin güvenliği için teknemizde de güvenlik kameraları da mevcuttur. Sabah saat 10:30 da hareket eden teknemizin saat 17:30 gibi sahile yanaşması ile Fethiye Tatili‘ nin olmazsa olmazı  Ölüdeniz Tekne Turu – Kelebekler Vadisi tekne turumuz  tamamlanır. Fethiye korsan teknesi turu, tüm dünyada bilinen en eğlenceli tekne turudur. Bu teknede korsanlarla fotoğraf çektirmeyi unutmayın.

Öne Çıkanlar

  • Ölüdeniz'in Masmavi sularında Kelebekler vadisini ve Daha birçok adayı, koyları keşfedin. Eğlence dolu bir gün sizi bekliyor.

What you will do

Expand All
Mavi Mağara

Suyunun temizliği ile tura katılan misafirleri kendine hayran bırakmaktadır. Bu mağaranın içine yüzerek de girme imkanınız vardır. Ayrıca mavi mağara bölgenin en ünlü dalış noktalarından biridir. Bu duraktan sonra ise Kelebekler vadisine doğru hareket edilir.

Kelebekler Vadisi

Üç tarafı dik uzanan dağlarla çevrili olan vadide 70’den fazla kelebek çeşidi bulunmaktadır. Sahilden vadiye doğru yürüyüş yapabilir, kelebekler vadisi şelalesini ve bazı aylarda kelebekleri de görme imkanını bulabilirsiniz. Dilerseniz plajında güneşlenip, masmavi denizine kendinizi bırakabilirsiniz. Ölüdeniz Tekne Turu güzergahı arasında üçüncü durağımız ise st. Nicholas adasıdır.

St. Nicolas Adası

Bu adanın tepesinde bulunan kiliseden adını alan adalar bölgesi, mitolojik tarihe ilgisi olanların mutlaka görmesi gereken bir yerdir. Dilerseniz adanın zirvesine yürüyüş yaparak tarihi eserleri gezebilir ya da batık şehir kalıntılarının arasında yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ölüdeniz Tekne turu esnasında öğle yemeği de bu mola esnasında verilmektedir. Rotamızın dördüncü durağı ise akvaryum koyudur.

Akvaryum Koyu

Akdeniz’in Masmavi denizinin bin bir tonunu görebileceğiniz bu durak da deniz adeta cam gibi net ve parlak bir görünüm almaktadır. Bireysel dalış yapanların arasında popüler bir koydur. Ölüdeniz Koylar Turunda beşinci durak ise, soğuk su koyudur.

Soğuk Su Koyu

Kaya köyün yaslandığı dağdan gelen bir soğuk su kaynağına sahip olan bu koy, doğal ve mucizevi güzelliğe sahiptir. Kelebekler vadisi Tekne Turu denince ilk akla gelen duraklardan biri olan Soğuk Su Koyu, dağdan çıkan soğuk kaynak suyu ile denizin birleştiği bir koydur. Denizin ortasında buz gibi bir suda yüzmenin verdiği ferahlığı bu durak da yaşayacaksınız. Gün boyu süren, eğlenceli bir günün sonunda akşam üstü güneşin keyfini çıkarmak isteyen konuklarımız için ise bu duraktan sonra, son durağımız olan deve plajı yüzmek için kaçırılmaması gereken bir koydur.

Deve Plajı

Yaz sezonun da her gün sakin denize sahip olan bu plajda dilerseniz güneşin keyfini çıkarabilir, dilerseniz de ılık denizde yüzerek değerlendirebilirsiniz. Son duraktan çıkış ise saat 17.00’dır. Artık Ölüdeniz Plajına dönüş için yola çıkılır ve teknemiz Ölüdeniz Plajına yanaşarak turumuz tamamlanmış olacaktır.

Dahil / Hariç Olanlar

  • ÜCRETSİZ ÖĞLE YEMEĞİ
  • ÜCRETSİZ OTELDEN SERVİS
  • AKTİVİTE SİGORTASI DAHİLDİR
  • İÇECEKLER

Activity's Location

ÖLÜDENİZ
En Düşük 0 ₺

Talep

Organized by

macerabizde

Member Since 2021

816 Reviews

Bunlarda İlginizi Çekebilir